Новини партнерів
Рекомендуйте нас!
Контакти


Центральний офіс:

вул. Червонозаводська, 7,

г. Киев, 03062

Телефони для зв'язку:

+380 44 222-80-24

+380 94 710-13-23

e-mail:

primavera.ukraine@gmail.com

web-site:

//primavera.ucoz.ua

Графік роботи:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний
Форма входа

Вы вошли как Гость!
Группа "Гости"

Мой профиль | Выход

Поиск

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Суббота, 25.05.2024, 03:01

КУРЬЕРСКАЯ СЛУЖБА ДОСТАВКИ

"PRIMAVERA EXPRESS"

Кур'єрська служба доставка Сімферополь Севастополь Керч Євпаторія Саки Ялта Судак Феодосія Партенит

          


Кур'єрська служба доставки Primavera Express пропонує Вам кур'єрські послуги з експрес-доставки кореспонденції (документів, листів, бандеролей та ін.) і малогабаритних вантажів по Україні, по місту Сімферополь і території Автономної Республіки Крим, містам: Алупка, Алушта,  Армянськ, Бахчисарай, Білогірськ, Берегове, Гаспра, Гурзуф, Джанкой, Євпаторія, Кацівелі, Кача, Керч, Кіровське, Коктебель, Кореїз, Красноармійське, Красноперекопськ, Курортне, Леніне, Лівадія, Місхор, Морське, Ніжньогірський, Миколаївка, Нововідрадне, Новий Світ, Оленівка, Олива, Орджонікідзе, Орлівка, Партеніт, Первомайське, Песочне, Піщане, Привітне, Роздольне, Рибаче, Саки, Севастополь, Сімеїз, Совєтський, Сонячногірське, Стерегуще, Судак, Утьос, Феодосія, Форос, Чорноморське, Щолкіне, Ялта і іншим.


Кур'єрська служба доставки Primavera Express пропонує Вашій увазі міжнародну експрес-доставку документів, кореспонденції, малогабаритних вантажів з України в Європу, Азію, Австралію, Америку і Африку.

Для ознайомлення з тарифами по міжнародній доставці з міста Сімферополь перейдіть на цю сторінку.

Для ознайомлення з інформацією про послуги кур'єрської служби доставки Primavera Express і характеристиці відправлень перейдіть на цю сторінку.


Тарифи на кур'єрську доставку з міста Сімфрополь по Україні:Ціна з урахуванням ПДВ, грн.

1 Зона

2 Зона3 Зона

4 Зона

cтандартекспресекспрес +стандартстандартстандарт

Конверт (документи до 1 кг)

3045
7296132

186

Вантаж до 1 кг

36
51
78102138

192

+ 1 кг

+6

+6
+6+8+10

+ 12

Для визначення зони доставки перейдіть будь ласка на цю сторінку Населені пункти та зональність


Вартість доставки по тарифу «стандарт» у населені пункти, які не входять в тарифний довідник розраховується наступним чином: тариф до центру відповідної области (45, 00 грн.) + 1грн. 70 коп. за 1 (один) км


Категорії відправлень:


Тариф «стандарт»

Кур'єр забирає кореспонденцію або вантаж за адресою у місті Сімферополь та доставляє його за вказаною відправником адресою в пункті призначення.Термін доставки складає:

з міста Сімферополь у міста першої зони 2-3 робочих дня;

з міста Сімферополь у міста першої зони з позначкою * 2-3 робочих дня;

з міста Сімферополь у міста другої зони, а також в населені пункти, які не вказані в тарифному довіднику, 6-7 робочих днів.

Вартість доставки по категорії стандарт для міст першої зони з позначкою * розраховується виходячи з тарифу експрес для міст першої зони.Тариф «експрес»

Кур'єр забирає кореспонденцію або вантаж за адресою у місті Сімферополь та доставляє його за вказаною відправником адресою в пункті призначення.

Термін доставки складає:

з міста Сімферополь у міста першої зони Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Херсон, Черкаси на наступний робочий день, у міста Вінница, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Чернігів, Чернівці через день

з міста Сімферополь у міста першої зони з позначкою *, міста другої зони, а також в населені пункти, які не вказані в тарифному довіднику, 3-4 робочих дня. Термін доставки з міста Сімферопіль по Автономної Респуліці Крим складає 1-2 робочих дня.

Вартість доставки по категорії експрес для міст першої зони з позначкою * розраховуються виходячи з тарифу експресс для міст першої зони із застосуванням коефіцієнта 1,5


Вартість доставки по категорії «експрес» для міст другої зони, а також в населені пункти, які не вказані в тарифному довіднику, розраховуються за подвійним тарифом. Про можливість здійснення доставок в режимі «експрес» у ці населені пункти необхідно звертатися до менеджерів компанії.


Тариф «експрес +»

Кур'єр забирає кореспонденцію або вантаж за адресою у місті Сімферополь та доставляє його за вказаною відправником адресою в пункті призначення.


Термін доставки складає:

з міста Сімферополь у міста першої зони Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Миколаїв, Херсон на наступний робочий день до 12 години, в міста Вінниця, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Полтава, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернігів, Чернівці через день до 12 години

з міста Сімферополь у міста першої зони з позначкою *, міста другої зони, а також в населені пункти, які не вказані в тарифному довіднику, на наступний робочий день до 12 години, за умови узгодження відправлення з менеджерами компанії.

Категорія «експрес +», для міст першої зони з позначкою *, міст другої зони, а також в населені пункти, які не вказані в тарифному довіднику, розраховуються за потрійним тарифом виходячи з тарифу «стандарт» для міст другої зони.
Кур'єрська доставка по місту Сімферополь:

Тарифи і терміни доставки

Конверт
Термін доставки
Вартість за конверт, грн.
1 шт.
24 години
30, 00
Вантаж
Термін доставки
Вартість за місце, грн.
1 кг
24 години
36, 00
Вантаж
Термін доставки
Вартість за місце, грн.
1-5 кг
24 години
42, 00

Тарифы и сроки доставки категории Экспресс


Конверт
Термін доставки
Вартість за конверт, грн.
1 шт.
4 години
60, 00
Вантаж
Термін доставки
Вартість за місце, грн.
1 кг
4 години
72, 00
Вантаж
Термін доставки
Вартість за місце, грн.
1-5 кг
4 години
84, 00


Для ознайомлення з вартістю послуг з кур'єрської доставки з міста Сімферополь по Автономної Республіці Крим перейдіть на цю сторінку.


Адреса офису партнера Кур'єрської служби доставки "PRIMAVERA EXPRESS" в місті Сімферополь:

вулиця Проїздна, будинок 15, місто Сімферополь


Телефони:    +38 (044) 392-21-81 (Київ)

                   +38 (044) 222-80-24 (Київ)

                   +38 (050) 81-77-033 (MTS)

+38 (098) 81-67-157 (Kyivstar)

+38 (093) 017-47-87 (Life)

e-mail:          primavera.ukraine@gmail.com

Web-site:      http://primavera.ucoz.ua

Skype login:   primavera.express, primavera_coordinator

ICQ:             638-401-446, 481-520-565
Copyright MyCorp © 2024 | Сайт управляется системой uCoz