Новости партнёровРекомендуйте нас!
Контакты


Центральный офис:

ул. Краснозаводская, 7,

г. Киев, 03062

Телефоны для связи:

+380 44 222-80-24

+380 94 710-13-23

e-mail:

primavera.ukraine@gmail.com

web-site:

//primavera.ucoz.ua

График работы:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Суббота - выходной
Воскресенье - выходной
Форма входа

Вы вошли как Гость!
Группа "Гости"

Мой профиль | Выход

Поиск
Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Понедельник, 15.04.2024, 20:05

КУРЬЕРСКАЯ СЛУЖБА ДОСТАВКИ

"PRIMAVERA EXPRESS"

Інформація про послуги Кур'єрської служби доставки Primavera Express і характеристика відправлень

    
Як користуватися інформацією на нашому сайті для розрахунку вартості відправлення?

Тариф на послугу кур'єрської служби доставки "Primavera Express" визначається видом відправлення, місцем призначення, ваговими параметрами і додатковими категоріями доставки.

Для визначення вартості Вашого відправлення необхідно виконати наступні дії:

1. Визначите вид і вагу Вашого відправлення.

Відправлення можуть бути наступних видів: документи і вантажі.

Документи - ділові папери, письмова, ділова або приватна кореспонденція, авіаквитки, а також будь-які повідомлення, інформація або дані на паперових носіях, які не мають промислової або заявленої цінності, і не містять інформацію переміщення якої через митний кордон України заборонене законодавством, або на перемещене якій потрібні дозволи відповідних державних органів.

До документів не відносяться: витвори мистецтва, незаповнені бланки (форми), газети, книги світлокопії (синька), брошури, малюнки, журнали, рукописи, будь-яка інформація на електронних носіях.

Вантажі - будь-який пакет, мішок, коробка або контейнер, прийняті і доставлені кур'єрською службою доставки.


Вага відправлень

Вартість відправлення залежить від фактичної (метричної) ваги, або від об'ємної ваги і визначається по більшій з величин.

Фактична (метрична) вага - вимірюється відповідними метричними приладами (ваги).

Об'ємна вага - це величина що є співвідношенням ваги відправлення і його об'єму. Об'ємна вага використовується в основному при великогабаритних відправленнях:

(Д х В х Ш) / 5 000 = Об'ємна вага

Д = довжина в см
В = висота в см
Ш = ширина в см
5 000 = константа.

Для вантажів габарити яких по висоті або ширині перевищують 50 см або вагу місця (вантаж) більше 20 кг умови доставки необхідно заздалегідь погоджувати з оператором відділу обробки замовлень.


2. Выбирите тип послуги.

Знайдіть необхідне Вам місце призначення в зонах обслуговування і запишіть номер зони (числовий або буквений).


3. Для визначення вартості звернетеся до відповідної таблиці тарифів.

Знайдіть тариф Вашого відправлення відповідно до виду відправлення, номером зони і вагою.

Якщо населений пункт відправлення знаходиться в першій зоні то вартість доставки визначається по зоні міста призначення.

Якщо населений пункт відправлення знаходиться у будь-якій іншій зоні, окрім першої, то вартість доставки визначається шляхом підсумовування тарифу зони міста відправлення і зони міста призначення.

Приклад 1:

Необхідно відправити документи з м. Донецька в м. Київ (або Білу Церкву, Вінницю, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Житомир, Івано-Франківськ, Іллічівськ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці).

1. Визначаємо номер зони обслуговування м. Донецька і м. Києва

Донецьк - 1 зона, Київ - 1 зона (усі вказані вище населені пункти також відносяться до зони 1)

2. Для визначення вартості доставки вибираємо не обмежену по вазі і фіксовану за вартістю послугу "Конверт" і звертаємося до тарифів на доставку по Україні.

3. Вартість доставки з м. Донецька в м. Київ складатиме 42 грн., з урахуванням ПДВ.

Приклад 2:

Необхідно відправити документи вагою до 3 кг з м. Краматорська (чи Авдіївки, Артемівська, Горлівки, Єнакієва, Костянтинівки, Краматорська, Красноармійська, Селидова, Слов'янська, Сніжного, Тореза, Харцизська, Шахтарська, Ясинуватої) в м. Київ.

1. Визначаємо номер зони обслуговування м. Краматорська і м. Києва

Краматорськ - 2 зона (усі вказані вище населені пункти також відносяться до зони 2), Київ - 1 зона

2. Для визначення вартості доставки вибираємо не обмежену по вазі і фіксовану за вартістю послугу "Конверт" і звертаємося до тарифів на доставку по Україні.

3. Вартість доставки з м. Краматорська, а також з інших міст 2-ої зони, в м. Київ, складатиме 69 грн. з урахуванням ПДВ.

Приклад 3:

Необхідно відправити документи вагою до 3 кг з м. Дружківка (або Олексіїво-Дружківка, Амвросіївка, Волновахи, Дебальцева, Дзержинська, Добропілля, Докучаєвська, Зугреса, Кіровського, Курахова, Новоазовська, Новотроїцького, Родинського, Світлодарська, Старобєшева, Вуглегорська, Вугледара, Українська) в м. Алчевск (або Антрацит, Охтирка, Бориспіль, Деражня, Деркачі, Дніпродзержинськ, Дубляни, Знам'янка, Інгулець, Каховка, Квасилів, Ковель, Краснодон, Красний Луч, Лебедин, Летичів, Лутугине, Нова Каховка, Нова Одеса, Новомосковськ, Опитне, Перемишляни, Ровеньки, Рогань, Ромни, Свердловськ, Станично-луганське, Узин, Хотин, Чугуїв, Шостка, Ювілейний).

1. Визначаємо номер зони обслуговування м. Дружківка і м. Алчевськ

Дружківка - 3 зона (усі вказані вище населені пункти також відносяться до зони 3), Алчевськ - 2 зона (усі вказані вище населені пункти також відносяться до зони 2)

2. Для визначення вартості доставки вибираємо не обмежену по вазі і фіксовану за вартістю послугу "Конверт" і звертаємося до тарифів на доставку по Україні.

Тариф Дружківка (3 зона) 84 грн. + Тариф Алчевськ (2 зона) 69 грн. = 153 грн.

3. Вартість доставки з м. Дружківка, а також з інших міст 3-ої зони, в м. Алчевськ, а також в інші міста 2-ої зони, складатиме 153 грн., з урахуванням ПДВ.
Copyright MyCorp © 2024 | Сайт управляется системой uCoz